Pradėk savo karjerą KYC srityje

Jei esi pasiruošęs mokytis ir užkirsti kelią finansiniams nusikaltimams pasinaudok šia proga ir prisijunk prie mūsų komandos.

  • Job type: Fiksuoto laikotarpio sutartis, Visas etatas
  • Vietą Vilnius
  • Application deadline: 2019-10-31

Customer Data Quality Middle office skyrius Lietuvoje ieško naujo komandos nario, kuris bus atsakingas už sklandų KYC proceso įgyvendinimą. Šis padalinys yra neatsiejama pirmosios gynybos linijos dalis apsaugant Banką nuo finansinių nusikaltimų ir tu gali prie to prisidėti.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Komunikacija su klientais ir reikalingos informacijos rinkimas naudojantis nuotoliniais kanalais (telefonu, el. paštu, internetine bankininkyste);
  • Periodiškas kliento anketų atnaujinimas vadovaujantis KYC reikalavimais;
  • Darbas su banko sistemomis;
  • Periodiškas vidinių sąskaitų/klientų apžvalgos atlikimas;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su kitais skyriais organizacijoje.

Mes iš tavęs tikimės:

  • Iniciatyvumo ir proaktyvumo.
  • “Can - do” požiūrio.
  • Gebėjimo prisiimti atsakomybę.
  • Pozityvumo ir entuziazmo.
  • Puikių anglų bei lietuvių kalbos žinių.
  • Patirtis AML/KYC srityse būtų laikoma stipriu privalumu.

Mes tau siūlome:

  • Unikalią galimybę tapti ambiciškiausios transformacijos Baltijos šalių bankininkystės istorijos dalimi.
  • Galimybę dirbti tarptautinėje, ambicingoje, aukšto lygio profesionalų komandoje bei susipažinti su pasaulinės klasės tarptautinės vadybos praktikomis.
  • Galimybę prisidėti prie pozityvių pokyčių organizacijos viduje bei darbą puikioje aplinkoje tavo profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.
  • Patrauklų motyvacinį paketą, susietą su jūsų profesiniais pasiekimais bei verte, kurią suteikiate organizacijai

Terminuota sutartis.

Pradžia: 2019 spalio 1 d. - 2020 Birželio 30 d.

Siūlomas atlyginimas: 1000 EUR Bruto.