Verslo Klientų Patarėjas (-a)

Prisijunk prie Luminor komandos ir kurk šiuolaikišką bei veiklią organizaciją!

  • Job type: Nuolatinis, Visas etatas
  • Vietą Vilnius arba Šiauliai
  • Application deadline: 2019-08-25

Esame jaunatviška ir veržli komanda gyvenanti “Luminor” vertybėmis. Teikiame konsultacijas smulkaus verslo klientams nuotoliniu būdu banko produktų ir finansavimo klausimais.

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

  • Teikti konsultacijas ir parduoti produktus nuotoliniais kanalais esamiems ir naujiems smulkaus verslo klientams;
  • Teikti konsultacijas finansavimo klausimais, atlikti kreditų analizę, ruošti dokumentus reikalingus sprendimui priimti ir pateikti sprendimus;
  • Užtikrinti pajamų ir pelningumo bei aukštą klientų pasitenkinimo lygį;
  • Prisidėti prie komandos ir įmonės veiklos, bendradarbiauti, dalintis informacija, prisiimti atsakomybę už profesinį tobulėjimą, prisidėti prie savo ir komandos veiklos gerinimo.

MES SIŪLOME:

  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą jaunatviškoje, motyvuotoje komandoje;
  • Atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Socialines garantijas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Kreditavimo produktų išmanymas (privalumas);
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Noras bendrauti ir konsultuoti klientus;
  • Pozityvus požiūris į besikeičiančią verslo aplinką;
  • Iniciatyvumas siekiant rezultatų.

Mėnesinė alga siūloma šiai pozicijai: 1100 - 1560 EUR prieš mokesčius*

*Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į skyriaus vadovę Dianą Kačanauskaitę (Diana.Kacanauskaite@luminorgroup.com).