Speciālists/-e Kredītu apstrādes daļā (uz noteiktu laiku)

  • Job type: ,
  • Vietą Rīga
  • Application deadline: 21.06.2019

LOMA UN ATBILDĪBAS SFĒRA

Kredīta produktu apstrāde Bankas uzskaites sistēmās.

Galvenie pienākumi:

  1. Kredītlīgumu grozījumu reģistrēšana Bankas uzskaites sistēmās;
  2. Kredītu pirmstermiņa dzēšana un kredīta izbeigšana bankas uzskaites sistēmās;
  3. Ķīlas dzēšanas dokumentu sagatavošana;
  4. Nodrošinājumu informācijas atjaunošana bankas uzskaites sistēmās
  5. Līgumos minēto nosacījumu izpildes kontrole

PRASĪBAS

Pieredze

  • Zināšanas par kredītproduktiem privātpersonām un/vai uzņēmumiem;
  • Vēlama pieredze un zināšanas darbā ar T24 vai Platon

Kompetences:

  • Spēja ātri mācīties un ar atbildību izturēties pret uzticēto;
  • Spēja pielāgoties un ātri reaģēt dinamiskā darba vidē;
  • Augsta precizitāte;
  • Prasme strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Spēja strādāt ar augstu darba intensitāti un precizitāti, ievērojot noteiktos termiņus

Izglītība:

  • Vēlama augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai finanšu jomā (var būt pēdējo kursu students)

Valodu prasmes:

  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas

Atalgojumu amplitūda 850-1100 EUR (pirms nodokļu nomaksas). Atalgojuma amplitūda tiek noteikta balstoties uz kandidāta pieredzi un kompetencēm.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinies ar Agita.Armane@luminorgroup.com (tiešais vadītājs); Krista.Andersone@luminorgroup.com (atbildīgais personāla pārvaldes kolēģis)