Verslo klientų patarėjas (-a) (kreditavimo klausimais)

Prisijunk prie Luminor komandos ir kurk šiuolaikišką bei veiklią organizaciją!

  • Job type: Nuolatinis, Visas etatas
  • Vietą Šiauliai
  • Application deadline: 2019-06-28

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

  • Teikti konsultacijas ir parduoti produktus nuotoliniais kanalais esamiems ir naujiems smulkaus verslo klientams
  • Teikti konsultacijas finansavimo klausimais, atlikti kreditų analizę, ruošti dokumentus reikalingus sprendimui priimti ir pateikti sprendimus
  • Užtikrinti pajamų ir pelningumo bei aukštą klientų pasitenkinimo lygį
  • Prisidėti prie komandos ir įmonės veiklos, bendradarbiauti, dalintis informacija, prisiimti atsakomybę už profesinį tobulėjimą, prisidėti prie savo ir komandos veiklos gerinimo

MES SIŪLOME:

  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje
  • Karjeros galimybes
  • Darbą jaunatviškoje, motyvuotoje komandoje
  • Atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Socialines garantijas

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Kreditavimo produktų išmanymas (privalumas)
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje
  • Geri derybiniai įgūdžiai
  • Anglų kalbos žinios
  • Rusų kalbos žinios (privalumas)
  • Noras bendrauti ir konsultuoti klientus
  • Pozityvus požiūris į besikeičiančią verslo aplinką
  • Iniciatyvumas siekiant rezultatų

TURI KLAUSIMŲ?

Kreipkis į Dianą Kačanauskaitę (skyriaus vadovę) +370 686 90781

Darbo vieta: ŠIAULIAI